Grain bags

Rolnictwo to dziedzina produkcji zajmująca się wytwarzaniem żywności. Jej specyfiką jest duże zapotrzebowanie na opakowania spełniające surowe normy wytrzymałościowe, a z drugiej strony dopuszczone do kontaktu z produktami żywnościowymi. Nasza firma na potrzeby rolnictwa produkuje uniwersalne worki na zboże.

Bezpieczne i funkcjonalne opakowania

Zboże to bardzo specyficzny produkt rolniczy, charakteryzujący się drobną strukturą i brakiem możliwości uformowania go w uporządkowanych stertach czy kopcach. W sprzyjających warunkach wystarczy silniejszy wiatr, aby roznieść zgromadzone ziarno powodując straty i nieporządek.

Worki na zboże, jakie produkujemy w naszej firmie, to doskonałe rozwiązanie wszystkich problemów z przechowywaniem ziarna. Wykonane z tkaniny polipropylenowej są obojętne dla przechowywanego w nich produktu, a dodatkowo chronią go przez wilgocią i zanieczyszczeniami.

Wygodny transport i przechowywanie

Nasze worki na zboże produkowane są z tkanin PP o wysokiej wytrzymałości na rozrywanie i przecieranie, dlatego stanowią zabezpieczenie ziarna w czasie transportu i przechowywania. Trwałość pozwala na ich wielokrotne wykorzystanie, dzięki czemu raz zainwestowane środki zapewnią opakowania na ziarno na wiele lat.

Worki na zboże ułatwiają porcjowanie ziarna oraz jego transport także w otwartych, pozbawionych plandek przyczepach. Przechowywane w takich opakowaniach ziarno nie rozsypuje się, a pełne worki można znacznie łatwiej ułożyć w magazynie zapewniając ekonomiczne wykorzystanie jego powierzchni.

Zapraszamy do zakupu naszych worków na zboże z tkanin polipropylenowych!

Do you have any questions?

Contact us. We will answer them all!