Sand bags

Worki mogą mieć bardzo różne właściwości i przeznaczenie. Solidne worki na piasek służą do magazynowania i transportowania artykułów sypkich o niewielkiej średnicy ziaren. Oferowane przez firmę Agrosak worki wykonane z odpornego na uszkodzenia, wielofunkcyjnego tworzywa – polipropylenu. Gęstotkana tkanina polipropylenowa, z której szyty jest każdy powstający w naszej fabryce worek na piasek, również jest wytwarzana przez nasz zakład, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość końcowego wyrobu. Nasze worki wytwarzane są z tkanin okgągłotkanych, co gwarantuje ich wysoką wytrzymałość i odporność na rozerwanie, przecięcie, przetarcie czy rozciąganie. Gęsty splot stanowi zaś gwarancję szczelności przy przechowywaniu tak drobnoziarnistego produktu, jakim jest piasek.

Wysokiej jakości worek na piasek

Nasz nowoczesny park maszynowy i dopracowane metody produkcji stanowią gwarancję najwyższej jakości wszystkich wytwarzanych produktów. Dzięki temu, że prowadzimy samodzielny wyrób, możemy również zaoferować worki na piasek w dużej ilości wariantów, jeśli chodzi o rozmiary oraz inne parametry techniczne i użytkowe. Najczęściej stosowane, standardowe worki na piasek mają ładowność 25 lub 50 kg. Oferujemy również inne pojemności, na życzenie jesteśmy także w stanie wyprodukować worek na piasek o niestandardowych, niemal dowolnych wymiarach i parametrach dotyczących np. gramatury (grubości) materiału. Oferujemy szereg nowoczesnych rozwiązań funkcjonalnych, dzięki którym nasze produkty odznaczają się wygodą i bezpieczeństwem stosowania oraz bezkonkurencyjną trwałością. Realizujemy duże i małe zamówienia, dla klientów biznesowych oraz indywidualnych na terenie całego kraju. Produkujemy również worki przeciwpowodziowe.

Funkcjonalne i wygodne worki polipropylenowe

Stosowanie odpowiednich narzędzi do przechowywania i transportu różnego rodzaju surowców wpływa na ich jakość oraz bezpieczeństwo. Produkowane przez nas worki na piasek nie pękają, nie rozrywają się i nie przecierają, dzięki czemu ich zawartość jest odpowiednio chroniona. Praktyczne zamykanie wpływa na szczelność oraz wygodę użytkowania, a trwałość, jaką wykazuje każdy wyprodukowany przez Agrosak worek na piasek, predestynuje go do wielokrotnego wykorzystania, co pozwala zaoszczędzić pieniądze oraz ogranicza produkcję odpadów, wykazując pozytywny wpływ na środowisko. Polipropylen to nowoczesne i bezpieczne tworzywo, które idealnie sprawdza się w produkcji opakowań o różnym przeznaczeniu.

Zapraszamy do współpracy. Oferujemy różnorodne worki na piasek z tkanin polipropylenowych w przystępnych cenach.

Do you have any questions?

Contact us. We will answer them all!